ALKYTON - samozákladové barvy, základové barvy a speciální nátěry

Samozákladové barvy Alkyton a základové barvy Primer, Penetrátor a Galvinol, zkrášlují a chrání Váš majetek před opotřebením vlivem povětrnosti a koroze. Alkyton poskytuje dlouhodobou ochranu proti nepřízni počasí, UV záření, korozi a chemickému znečištění. Zachovává si vysokou pružnost, potřebnou pro aplikace na velké plochy. Vhodné jsou především na střechy,okapy, vrata, branky a ploty, ale i na mosty a opláštění průmyslových hal, stejně jako na kovové konstrukce a dřevěné části houpaček, zahradního nábytku, laviček a podobně.

Samozákladové barvy Alkyton lze nanášet přímo na korozi, zbavenou nepřilnutých (nedržících) částic, přímo na kovy, přímo na dřevo, nebo přímo na pohledový beton (zdi, podezdívky a pod.) Není určen na trvalý ponor nebo pro nátěry podlah.

Samozákladové barvy Alkyton můžete vybírat z několika provedení povrchu (lesk,pololesk,mat, kladívkový ef., Kovářská barva) a mnoha atraktivních odstínech z barevné škály RAL. Kvalitní samozákladové barvy si udržují barevnou stálost, hladké lesklé a kladívkové provedení také dlouhodobý lesk.

Primer+ je základový nátěr, umožňující rychlé dokončení nátěrového systému. Přetíratelný po 2 hodinách, snadno aplikovatelný. Ideální pro nátěry staršího pozinku nebo lehce korodovaných ploch.

Penetrátor je speciální základ s obsahem rybího tuku. Umožňuje aplikace na hloubkovou korozi, nebo i na zavlhlé povrchy. Vytlačuje vodu a vzduch obsažený v korozi na povrch. Používá se pouze na hloubkovou korozi.

Galvinol lehké kovy (zinek, hliník, nerez, chrom), sklo, plasty, porcelán a pod. To vše jde natřít Alkytonem díky tomuto základu. Vysoká vydatnost a rychlá práce . To jsou hlavní atributy tohoto základu.

Speciality - Alkyton Kovářská barva a Alkyton Žáruvzdorné barvy, speciální provedení barev Alkyton se zaměřením na estetiku a specifiku podkladu. 
Kontakt:
MOTIP DUPLI s.r.o.
Popůvky 196
664 41 Troubsko
tel.: +420 547 424 700
fax: +420 547 228 686
e-mail: prodej@cz.motipdupli.com
o firmě
Odkazy: